- درباره آمیش
- درباره آمیش

درباره آمیش

برند آمیش از اولین مجموعه های طراحی و تولید لباس پوشیده در شهر مشهد است که از سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را در این صنعت آغاز کرده است. مدیر و بنیان گذار این برند که در سن ۲۲ سالگی وارد حرفه طراحی لباس شد، زمانیکه در شهر مشهد کمبود این سبک پوشش را احساس کرد بصورت رسمی برای تولید محصولات پوشیده اقدام کرد، و با پایبندی به سه اصل زیبایی، وقار و کیفیت توانست در مدت زمان کوتاهی توجه مخاطبان زیادی را از سایر نقاط ایران به خود جلب کند.

ما در آمیش معتقد هستیم که میتوان در عین پوشیدگی زیبا و آراسته بود، به همین دلیل تمام هدف ما از طراحی و تولید این است که به مخاطب نشان دهیم هر کس با هر سلیقه ای میتواند لباس پوشیده مورد علاقه اش را انتخاب کند. همچنین در راستای ارتقاء سطح کیفیت فروش و سرویس دهی به مشتریان و ارائه محصولات متنوع برای تمام سلایق، هم اکنون برند آمیش با داشتن ۲۵ همکار مجرب و ماهر درحال خدمت رسانی است و همواره موفقیت خود را در زمینه کارآفرینی مدیون همراهی و حمایت مشتریان خود است.

- درباره آمیش

لازم به ذکر است که برند آمیش از دریافت کنندگان نماد اعتماد الکترونیک از مركز توسعه تجارت الكترونیكی وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد و لوگو و نام آمیش بصورت رسمی در ایران ثبت شده است. همچنین مجوز رسمی تولید پوشاک بانوان و مدارک بین المللی متعددی را در زمینه طراحی و دوخت لباس به خود اختصاص داده است. کاربران و مشتریان آمیش می‏‏‌توانند با دریافت اطلاعاتی کامل از طریق راهنمای سایز و توضیحات مربوط به هر محصول، برای انتخاب دقیقتر لباس مورد نظر خود، وب سایت آمیش را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای مورد نظر خود را خریداری کنند. همواره بهترین انتخاب و با کیفیت ترین پوشاک، شایسته مشتریان آمیش است.

- درباره آمیش
- درباره آمیش